در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
شماره تلگرام: 09360359374

نیازمندی نبض روز

اقامتگاه بوم گردی گیلان

اقامتگاه بوم گردی گیلان

آگهی رایگان
اقامتگاه بوم گردی گیلاناقامتگاه بوم گردی فصل سفر واقع در ۲۰ کیلومتری اتوبان رشت تهران از خانه های بوگردی شمال ایران می باشد. این خانه گلی بوم گردی که پیله بابا نام دارد در دل جنگل و در میان خانه های روستایی زنده در محیطی بسیار زیبا و شاد با هوایی خوب واقع شده است این خانه بوم گردی هم مرز با رودخانه و جنگلهای بکر می باشد و تورهای مختلفی از این خانه گلی قابل اجرا می باشد که شامل بازدید و کوهنوردی تا آبشار، چشمه اویج، موزه بومگردی شمال ایران (گیلان) که در فاصله ۱۵ کیلیومتری این خانه گلی می باشد. کشت و برداشت شالی، آفرود در جاده های جنگلی بکر. اقامت و صرف چای ذغالی در خانه مردم محلی روستاهای بالا دست، بازدید از ییلاقات رستم آباد بازدید از سد آبی امام زاده هاشم در دل جنگل کوه نوردی در دامنه های درفک کوه، بازدید از سیاهکل و دیلمان و دهها جاذبه گردشگری دیگر که در اطراف این خانه محلی زیبا قرار دارند.اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی


اقامتگاه بوم گردي چيست؟

اقامتگاه بومگردي به مکانی گفته میشود که به دور از فضای صنعتی شهر ، دارای محیط طبیعی و بومی است که افراد برای آشنا شدن با زندگی بومی افراد در این مناطق و همچنین برای گذراندن اوقات فراغت به این اقامتگاه ها سفر میکنند. در واقع بوم گردی یعنی احترام گذاشتن به فرهنگ ، عقاید افرادی است که به صورت بومی در سال های قبل زندگی می کردند.

سفر به اقامتگاه بومگردی مورد توجه مردمان ایران و بویژه جهان قرار گرفته به صورتی که روز به روز تعداد افرادی که علاقه دارند به این مکان ها سفر کنند ، بیشتر میشود.

مناطق توريستي و ديدني اقامتگاه بوم گردي گيلان


درياچه سراگاه
سوباتان : عروس تالش

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان